charlotte_linlin

Charlotte Linlin, znana głównie jako Big Mom, była kapitanem pirackiej załogi Big Mom. Należała do czterech Imperatorów, panujących na wodach w Nowym Świecie. Jest głową olbrzymiego rodu Charlotte, a wiele jej dzieci tworzy szkielet jej załogi.

Charlotte Linlin
bigmom.jpg
wiek: 68 lat
diabelski owoc: Dusz-duszowoc
nagroda: ฿ 4,388,000,000
pochodzenie: Grand Line
debiut: Rozdział 651
status: nieznany
wzrost: 880 cm
urodziny: 15 luty
grupa krwi: X

Charlotte Linlin, znana głównie jako Big Mom, była kapitanem pirackiej załogi Big Mom. Należała do czterech Imperatorów, panujących na wodach w Nowym Świecie. Jest głową olbrzymiego rodu Charlotte, a wiele jej dzieci tworzy szkielet jej załogi. Dzięki mocy swojego diabelskiego owocu stworzyła Domowników, unikalne stworzenia posiadające duszę, które służą jej i zamieszkują Totto Land. Trzy z nich były dla Big Mom szczególnie specjalnie - Napoleon, Prometeusz i Zeus - później jednak niezadowolona ciągłymi niepowodzeniami Zeusa, zastąpiła go Herą.

Big Mom rządziła w kraju Totto Land jako królowa, pragnąc stworzyć utopię, gdzie wszystkie rasy mogą żyć ze sobą wspólnie w zgodzie i harmonii, bez dyskryminacji i segregacji. W dzieciństwie wychowywana była przez Carmel, od której pozyskała swój diabelski owoc. Spotkała tam Streusena z którym wspólnie założyła swoją piracką załogę.

Dawniej Big Mom należała również do legendarnej pirackiej załogi Rocksa.

Linlin jest olbrzymią i niezwykle otyłą kobietą, do tego stopnia że jej broda i szyja zanikają z resztą ciała. Jej wzrost 880 centymetrów sprawia, że jest najwyższym znanym człowiekiem w świecie One Piece'a, a będąc dzieckiem często brano ją za olbrzyma. Posiada brązowe oczy, pulchne, okrągłe policzki, długi, szpiczasty nos, szerokie usta z dużymi, okrągłymi zębami i długi, gruby język. Posiada długie, kręcone, różowe włosy, które sięgają jej do pasa. Na lewym ramieniu posiada tatuaż, który przedstawia czerwone serca.

bigmom1.jpg

W jednym z SBSów, Oda narysował Linlin w wieku 28 i 48 lat.

Jej ulubionym jedzeniem są wszystkie słodkie słodycze, a najmniej przepada za słodyczami lukrecjowymi.

Zwierzęciem, które najbardziej przypomina Linlin jest dzik.

Jej hobby to organizacja przyjęć herbacianych i kolekcjonowanie rzadkich zwierząt.