fullbody

„Żelazna Pięść” Fullbody jest majorem w marynarce wojennej, gdzie służy pod dowództwem kontradmirał Hiny. Początkowo posiadał stopień kapitana, został jednak zdegradowany do rekruta po tym jak wstawił się za byłym piratem Jango, prosząc o uniewinnienie go za popełnione wcześniej zbrodnie. Po przeskoku w czasie ponownie odzyskał stopień oficerski w marynarce.

Fullbody
fullbody.jpg
wiek: 28 lat
pochodzenie: North Blue
debiut: Rozdział 43
status: żyje
wzrost: 184 cm
urodziny: 7 września
grupa krwi: F

„Żelazna Pięść” Fullbody jest majorem w marynarce wojennej, gdzie służy pod dowództwem kontradmirał Hiny. Początkowo posiadał stopień kapitana, został jednak zdegradowany do rekruta po tym jak wstawił się za byłym piratem Jango, prosząc o uniewinnienie go za popełnione wcześniej zbrodnie. Po przeskoku w czasie ponownie odzyskał stopień oficerski w marynarce.

Przeszłość

Po tym jak piracka załoga Kriega powróciła z Grand Line rozbita i zdziesiątkowana, Fullbody i jego podwładni z trudem schwytali Gina, jednego z generałów Don Kriega. Przez trzy dni więzili go w celi na statku niczym go nie karmiąc.

Morska Restauracja Baratie

Kiedy Fullbody zacumował do morskiej restauracji Baratie, okazało się że w tym samym czasie dopłynęła tam również załoga Słomkowych. Z racji, że była to wciąż „młoda” załoga, Fullbody nie rozpoznał ich pirackiej flagi. Zwrócił jednak uwagę na Yosaku i Johnny'ego, którzy również przebywali na Going Merry. Zadrwił z nich, więc ci go zaatakowali, jednak Fullbody z łatwością pokonał dwójkę łowców nagród. Z racji, że był to jego dzień wolny od pracy postanowił, że tym razem odpuści piratom, rozkazał jednak jednemu z żołnierzy ostrzelać ich z armaty. Luffy zdołał odbić kulę, jednak zniszczył przy tym fragment restauracji.

Fullbody przybył do Baratie na randkę wraz młodą dziewczyną, Kapryśną. Z racji, że był dość znaną postacią w kwaterze głównej marynarki, skupiał na sobie uwagę większości gości w restauracji. Pragnąc zaimponować dziewczynie, po degustacji wina stwierdził, że z pewnością musi to być Itelzburger Stein. O potwierdzenie tego poprosił przechodzącego obok kelnera, którym tak naprawdę okazał się Sanji - zastępca szefa kuchni. Ten wyśmiał kapitana marynarki, czym wywołał salwy śmiechu wśród gości. Zawstydzony Fullbody postanowił się zemścić i ukradkiem wrzucił do swojej zupy owada, po czym wezwał Sanjiego oczekując jego wyjaśnień. Sanji ponownie go wyśmiał stwierdzając, że nie jest entomologiem, co jeszcze bardziej rozbawiło zgromadzonych na sali gości. Fullbody wyprowadzony z równowagi rozwalił stół przy którym siedział, co w rezultacie doprowadziło do jego konfrontacji z Sanjim, jednak został z łatwością przez niego pokonany.

Fullbody, po tym jak został boleśnie pouczony na temat marnowania jedzenia i obrażania kucharzy, zapowiedział że jeszcze tu wróci i zniszczy tą restauracje, na co Sanji odparł, że w takim razie musi zadbać o to by jednak stąd nie wyszedł. W całe awanturę włączył się również Zeff, a w drzwiach restauracji pojawił się jeden z żołnierzy marynarki, który poinformował kapitana, że przetrzymywany na statku pirat Gin uciekł ze swojej celi. Fullbody skorzystał z zamieszania i uciekł z Baratie, oznajmiając że nie chce mieć z tym miejscem nic wspólnego.

Taneczny raj Jango

Na wyspie Mirrorball odbywał się konkurs taneczny w którym Fullbody był jednym z uczestników. Udało mu się zając drugie miejsce, a decydujący pojedynek przegrał z Jango, który również wystartował w zawodach, ale w przebraniu. Nieświadomi swoich prawdziwych tożsamości obaj zawodnicy szybo się ze sobą zaprzyjaźnili. W miedzy czasie żołnierze marynarki odnaleźli porzucone przez Jango ubranie, jednak wyspa zaatakowana została przez piracką załogę Tulipanów. Fullbody ruszył do walki z podwładnymi kapitana Yurika, a Jango skorzystał z okazji i uciekł z wyspy. Jednak kiedy piraci wzięli na zakładniczkę jedną z przypadkowych kobiet, Fullbody mając związane ręce został pokonany. Kiedy sytuacja była patowa z odsieczą powrócił Jango i wspólnie pokonali oni piracką załogę. Po walce, Fullbody zgodnie ze swoimi obowiązkami, aresztował Jango, który został postawiony przed sądem. Za jego dawne przestępstwa, sąd skazał Jango na śmierć przez powieszenie, jednak na sali nagle pojawił się Fullbody, który wykonał wzruszający taniec sprzeciwu. Wybłagał w ten sposób uniewinnienie dla Jango, jednak ceną za to była jego degradacja do stopnia rekruta.

Kiedy mieli się już rozstać, Fullbody stwierdził że ze względu na ich przeszłość nie może łączyć ich przyjaźń. Jango postanowił wykorzystać swoje zdolności hipnozy aby na zawsze zapomnieli o sobie, jednak nagłe pojawienie się pięknej pani generał Hiny sprawiło, że natychmiast się w niej zakochali. Zauroczeni oboje rozpoczęli służbę jako rekruci pod jej dowództwem.

Najbardziej lubi czerwone wino, a w szczególności Itelzburger Stein - wino z północnych rubieży Micqueto.