kurozumi_kanjuurou

„Wieczorny Deszcz” Kurozumi Kanjuurou był samurajem z kraju Wano i członkiem rodziny Kurozumi. Po stracie rodziców, trafił pod skrzydła ówczesnego szoguna Kurozumi Orochi'ego, który przekonał go do działania w ukryciu, jako sojusznik rodziny Kozuki.

Kurozumi Kanjuurou
Kurozumi Kanjuro
kanjuro.jpg
wiek: 34 lat
diabelski owoc: Pędz-pędzlowoc
pochodzenie: Grand Line
debiut: Rozdział 700
status: nie żyje
wzrost: 347 cm
urodziny: 21 lipca
grupa krwi: X

„Wieczorny Deszcz” Kurozumi Kanjuurou był samurajem z kraju Wano i członkiem rodziny Kurozumi. Po stracie rodziców, trafił pod skrzydła ówczesnego szoguna Kurozumi Orochi'ego, który przekonał go do działania w ukryciu, jako sojusznik rodziny Kozuki. Kanjuurou tak bardzo poświęcił się swojej roli, aż stał się jednym z Dziewięciu Czerwonych Pochw - grupy najbardziej zaufanych podwładnych Kozuki Odena. Przeniesiony 20 lat w przyszłość dzięki mocy diabelskiego owocu Toki, cały czas przekazywał Orochi'emu w sekrecie informacje o poczynaniach przeciwnych mu samurajów.

Swoją prawdziwą tożsamość wyjawił pozostałym członkom Dziewięciu Czerwonych Pochw, w trakcie szturmu na na Onigashimę. Został śmiertelnie zraniony przez Kin'emona, w trakcie ich ostatecznego pojedynku.