fisher_tiger

„Łowca Przygód” Fisher Tiger był ryboludziem o cechach pagrusa czerwonego, a także założycielem i pierwszym kapitanem pirackiej załogi Słonecznych. Tiger był znanym podróżnikiem, który w trakcie swoich wypraw, wpadł w ręce Niebiańskich Smoków i stał się ich niewolnikiem. Udało mu się jednak uciec z niewoli i powrócić na wyspę Ryboludzi.

Fisher Tiger
fishertiger.jpg
wiek: 48 lat
nagroda: ฿ 230,000,000
pochodzenie: Grand Line
debiut: Rozdział 521
status: nie żyje
wzrost: 520 cm
urodziny: 5 listopada
grupa krwi: S (Rh-)

„Łowca Przygód” Fisher Tiger był ryboludziem o cechach pagrusa czerwonego, a także założycielem i pierwszym kapitanem pirackiej załogi Słonecznych.

Tiger był znanym podróżnikiem, który w trakcie swoich wypraw, wpadł w ręce Niebiańskich Smoków i stał się ich niewolnikiem. Udało mu się jednak uciec z niewoli i powrócić na wyspę Ryboludzi. Po tych wydarzeniach wspiął się Red Line i przeprowadził samotny atak na święte miasto Mariejois. Udało mu się uwolnić wiele tysięcy niewolników, bez względu na rasę. Czyn ten uczynił z niego wielkiego wroga Globalnego Rządu, natomiast wśród Ryboludzi stał się on bohaterem.

Wpadł w zasadzkę zastawianą przez marynarkę, gdy próbował dostarczyć młodą niewolnicę do jej rodzinnej wioski na wyspie Foolshout. Ciężko ranny zmarł na skutek utraty dużych ilości krwi.