kurozumi_tama

Kurozumi Tama, znana powszechnie jako O-Tama, jest dziewczynką z rejonu Kuri w Wano. Będąc pod opieką Tenguyamy Hitetsu, zajmowała się tkaniem kapeluszy bambusowych, a później została szkolącą się kunoichi pod okiem Shinobu. Jest ostatnim znanym żyjącym przedstawicielem rodziny Kurozumi.

Kurozumi Tama
tama.jpg
wiek: 8 lat
diabelski owoc: Pros-prosowoc
pochodzenie: Wano
debiut: Rozdział 911
status: żyje
wzrost: 108 cm
urodziny: 3 marca
grupa krwi: F

Kurozumi Tama, znana powszechnie jako O-Tama, jest dziewczynką z rejonu Kuri w Wano. Będąc pod opieką Tenguyamy Hitetsu, zajmowała się tkaniem kapeluszy bambusowych, a później została szkolącą się kunoichi pod okiem Shinobu. Jest ostatnim znanym żyjącym przedstawicielem rodziny Kurozumi. Dysponuje mocą diabelskiego owocu typu paramecia - Pros-prosowocu.

Cztery lata temu, zaprzyjaźniła się z Portgas D. Ace, pragnąc dołączyć do jego załogi.

tama1.jpg

Tama jest dość niską i szczupłą osobą. Jej twarz ma duże, miękkie rysy, posiada czarne oczy. Ma ciemnofioletowe włosy, zebrane na czubku głowy i wydzielone żółtym grzebieniem w postaci koka.

Na co dzień nosiła jasnozieloną yukatę ze wzorami w kształcie żółtych kwiatków, pozaszywaną licznymi łatami. Wokół tułowia zawiązany miała ozdobny, żółty pas obi, który z tyłu zawiązany był w dużą kokardę.

Po przyjęciu na szkolenie pod okiem Shinobu zaczęła nosić strój typowy dla kunoichi.

Jej ulubionym jedzeniem są jabłka i oshiruko.

Jej przynależność do rodziny Kurozumi, została ujawniona gdy odwiedziła grób swoich rodziców, na których widniały ich nazwiska. Informację ta została potwierdzona przez Ode w SBSie w tomie 105.