spandine

Spandine jest dawnym dowódcą tajnej komórki CP9 w organizacji Cipher Pol. 22 lata temu stał on na czele śledztwa prowadzonego przez Globalny Rząd przeciwko naukowcom z Ohary i był odpowiedzialny za zainicjowanie ataku Buster Call, który doprowadził do zniszczenia wyspy. Jest ojcem Spandama, który zastąpił go na stanowisku dowódcy CP9.

Spandine
spandine.jpg
wiek: 66 lat
pochodzenie: Grand Line
debiut: Rozdział 392
status: żyje
wzrost: 275 cm
urodziny: 19 stycznia
grupa krwi: XF

Spandine jest dawnym dowódcą tajnej komórki CP9 w organizacji Cipher Pol. 22 lata temu stał on na czele śledztwa prowadzonego przez Globalny Rząd przeciwko naukowcom z Ohary i był odpowiedzialny za zainicjowanie ataku Buster Call, który doprowadził do zniszczenia wyspy.

Jest ojcem Spandama, który zastąpił go na stanowisku dowódcy CP9.

spandine3.jpg

22 lata temu, w trakcie incydentu na wyspie Ohara, Spandine był wysokim mężczyzną, o długich, prostych, zaczesanych do tyłu ciemnofioletowych włosach, które na końcach stawały się kręcone. Posiadał kwadratową szczękę z niewielką brodą. Nosił ciemnofioletowy garnitur, różową koszulę i czarny krawat. Na plecach nosił zarzucony dług płaszcz w czarno-szare paski.

Przed przeskokiem w czasie Spandine znacznie się postarzał. Na jego twarzy pojawiły się liczne zmarszczki, włosy na czubku głowy stały się siwe, zapuścił również niewielkie wąsy i długą brodę. Nadal nosi swój ciemnofioletowy garnitur, tym razem w połączeniu z szarym płaszczem.

spandine1.jpg
44 lata
spandine2.jpg
64 lata

Jego ulubionym daniem jest sashimi z serioli olbrzymiej.