charlotte_cracker

„Tysiącręki” Charlotte Cracker jest dziesiątym synem i piętnastym dzieckiem Charlotte Linlin i najstarszym z trojaczków, do których zaliczają się również Custard i Angel. Jest jednym z trzech Słodkich Generałów w załodze Big Mom, a także Ministrem Herbatników w Totto Land.

Charlotte Cracker
cracker.jpg
wiek: 45 lat
diabelski owoc: Her-herbatnikowoc
nagroda: ฿ 860,000,000
pochodzenie: Grand Line
debiut: Rozdział 835
status: żyje
wzrost: 307 cm
urodziny: 28 luty
grupa krwi: X

„Tysiącręki” Charlotte Cracker jest dziesiątym synem i piętnastym dzieckiem Charlotte Linlin i najstarszym z trojaczków, do których zaliczają się również Custard i Angel. Jest jednym z trzech Słodkich Generałów w załodze Big Mom, a także Ministrem Herbatników w Totto Land.

cracker1.jpg

Cracker jest wysokim, umięśnionym mężczyzną z fioletowymi włosami, które na czubku zawiązane są w długi kok, a po obu ich bokach wystają cienkie pasemka, które iskrzą się na końcach. Przez jego prawe oko przebiega duża, szeroka blizna. Nosi fioletowe spodnie z dużymi, okrągłymi ochraniaczami na kolanach, obczepione ozdobnymi herbatnikami wokół pasa i wysokie brązowe buty. Nie nosi koszuli natomiast na prawym ramieniu posiada duży naramiennik do którego przymocowana jest długa różowa peleryna w białe krobki.

W walce Cracker korzysta z herbatnikowej zbroi, którą tworzy za pomocą mocy swojego diabelskiego owocu. Nadaje jej kształt wielkiego, groźnego wojownika, z wydatnym nosem, szerokimi ustami, zarostem i długą, szpiczastą brodą i blizną wokół prawego oka. Zbroja może posiadać wiele cienkich kończyn, skąd wziął się jego przydomek „Tysiącręki”. Ubrana jest ona w kamizelkę w kształcie herbatników, spartański hełm i rogi zawieszone po bokach głowy.

Przeszłość

W trakcie przeskoku w czasie, Urouge zinfiltrował terytorium Big Mom i pokonał Snacka - jednego z jej ówczesnych Słodkich Generałów. Rozgniewana Linlin z pomocą Domowników wywołała potężny sztorm i wysłała przeciwko niemu Crackera na czele olbrzymiej floty, który z łatwością pokonał intruza i zmusił go do ucieczki.

Totto Land

Big Mom wysłała Crackera do Zwodniczego Lasu, aby razem z Brûlée uniemożliwił Monkey D. Luffy'emu spotkanie z Sanjim. Linlin obawiała się, że Luffy, który niedawno pokonał Donquixote Doflamingo, może stanowić duże zagrożenie. Kiedy Pound wyjawiał Słomkowym informacje o mocach Big Mom, Cracker pojawił się w swojej zbroi i chciał go zlikwidować. Przeszkodził mu w tym Luffy i pomiędzy nimi wywiązała się walka.

Germa 66, ach… Pozbawiona emocji wyprawa

Kilka dni później Cracker praktycznie doszedł do siebie i odzyskał siły. Nagle z lustra pojawiła się Brûlée informując go, że wsypę Czekoladową zaatakowało dwoje intruzów, którymi mogą być Ichiji i Reiju. Kiedy dotarli do miasta Czekoladowego, okazało się że wyspę zaatakowało dwoje kapitanów-gigantów z załogi Czarnobrodego. Porwali oni Pudding, a Cracker który próbował ją uratować, został pokonany i zamrożony przez Kuzana wraz z całym miastem.

Jego ulubionym jedzeniem są herbatniki, a najmniej przepada za kimchi i napojami gazowanymi.