jewelry_bonney

Jewelry „Obżartuch” Bonney jest piratem i kapitanem pirackiej załogi Bonney. Pochodzi z South Blue i jest jednym z dwunastu piratów zaliczanych do Najgorszego Pokolenia. Jej matką była Ginny, jest również adoptowaną córką Bartholomew Kumy. Bonney ma 12 lat, jednak dzięki mocy swojego diabelskiego owocu - Wiek-wiekowocu, manipuluje swoim wiekiem, aby wyglądać na około 22 lata.

Jewelry Bonney
bonney.jpg
wiek: 12 lat
przybiera wygląd około 22 lat
diabelski owoc: Wiek-wiekowoc
nagroda: ฿ 320,000,000
pochodzenie: South Blue
debiut: Rozdział 498
status: żyje
wzrost: 174 cm
urodziny: 1 września

Jewelry „Obżartuch” Bonney jest piratem i kapitanem pirackiej załogi Bonney. Pochodzi z South Blue i jest jednym z dwunastu piratów zaliczanych do Najgorszego Pokolenia. Jej matką była Ginny, jest również adoptowaną córką Bartholomew Kumy.

Bonney ma 12 lat, jednak dzięki mocy swojego diabelskiego owocu - Wiek-wiekowocu, manipuluje swoim wiekiem, aby wyglądać na około 22 lata.

bonney1.jpg

Bonney, korzystając z mocy swojego diabelskiego owocu, najczęściej modyfikuje swój wiek do około 22 lat. W tej postaci jest szczupłą, młodą kobietą i to pomimo olbrzymich ilości jedzenia które pochłania. Posiada długie, różowe włosy i brązowe oczy. Poniżej prawego oka nosi kolczyk, korzysta również z czerwonej szminki.

Na co dzień nosi krótki, biały podkoszulek z głębokim dekoltem i pomarańczowo-czarne szorty, które podtrzymywane są za pomocą cienkich szelek. Na nogach nosi długie, czarne buty z wysokim obcasem i kolorowe pończochy.

bonneygaleria4.jpg
5 lat
bonneygaleria1.jpg
bonneygaleria2.jpg
bonneygaleria3.jpg

❦ Diabelski owoc

Bonney zjadła diabelski owoc typu Paramecia - Wiek-wiekowoc. Pozwala on jej na swobodną manipulację wiekiem wszystkiego, zarówno siebie samej, jak i innych ludzi i przedmiotów.

bonney2.jpg

Jej urodziny wypadają 1 września. Data ta pochodzi od japońskiego słowa „oogui”, które oznacza obżartucha (cyfra 0 po japońsku czytana jest jako „o”, 9 czytana jako „gu” i 1 czytane jako „i”.

W SBSie w tomie 64 Oda narysował Bonney jako dziecko.

Jej ulubionym daniem jest pizza Margherita, a najmniej lubi marchewki.

Zwierzęciem, które najbardziej przypomina Bonney, jest jeleń, natomiast najbardziej podobnym kwiatem jest frezja.

w prawdziwym świecie, Bonney pochodziłaby z Australii.

Gdyby Bonney nie była piratem, byłaby właścicielką pizzerii.

Jej hobby to jedzenie i granie w Jenge.