loki

Loki jest olbrzymem i księciem Elbafu. W wyniku zaaranżowanego przez Big Mom małżeństwa, był on narzeczonym Loli. Ta nie odwzajemniła jednak jego uczucia i uciekła od niego.

Loki
loki.jpg
wiek: 63 lata
debiut: Rozdział 858
status: żyje

Loki jest olbrzymem i księciem Elbafu.

W wyniku zaaranżowanego przez Big Mom małżeństwa, był on narzeczonym Loli. Ta nie odwzajemniła jednak jego uczucia i uciekła od niego.

Jak dotąd ukazana została jedynie sylwetka Lokiego. Jest on młodym, wysokim olbrzymem o długich, kręconych włosach. Na głowie posiada założoną koronę, a na plecach nosi pelerynę.

Przeszłość

Królewicz Loki przyszedł na świat w zamku, około 10 miesięcy po tym jak rodzice Charlotte Linlin porzucili ją na wyspie Elbafu.

Kilka lat później Loki spotkał na swojej drodze 23 córkę Linlin - Charlotte Lole, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia i poprosił ją o rękę. Big Mom postanowiła wykorzystać tą sytuację i zaaranżowała ich wspólne małżeństwo. Wierzyła, że ich wspólny ślub pozwoli zakończyć jej wieloletni konflikt z krajem olbrzymów, a także zyskać kontrolę na armią Elbafu. Lola pragnęła jednak ożenić się z miłości dlatego uciekła przed ślubem. Wściekła Big Mom próbowała ratować sytuację podstawiając w jej miejsce Chiffon - jej siostrę bliźniaczkę. Książę przejrzał jednak ten podstęp, co wywołało olbrzymi skandal, a relacje Linlin z krajem olbrzymów pogorszyły się jeszcze bardziej.

Jego imię jest nawiązaniem do Lokiego - olbrzyma i boga znanego z mitologii nordyckiej.