t-bone

„Przecinak Statków” T-Bone był rycerzem, który po wstąpieniu do marynarki pełnił funkcję wiceadmirała w marynarce wojennej. Przed dwuletnim przeskokiem w czasie, będąc pułkownikiem, asystował agentom CP9 w eskorcie Nico Robin morskim pociągiem, z Water 7 do Enies Lobby. Za jego głowę Cross Guild wystawiło nagrodę. W efekcie został zabity przez cywila, któremu chciał pomóc.

T-Bone
t-bone.jpg
wiek: 53 lata
pochodzenie: Grand Line
debiut: Rozdział 365
status: nie żyje
wzrost: 200 cm
urodziny: 10 września
grupa krwi: X

„Przecinak Statków” T-Bone był rycerzem, który po wstąpieniu do marynarki pełnił funkcję wiceadmirała w marynarce wojennej.

Przed dwuletnim przeskokiem w czasie, będąc pułkownikiem, asystował agentom CP9 w eskorcie Nico Robin morskim pociągiem, z Water 7 do Enies Lobby.

Za jego głowę Cross Guild wystawiło nagrodę. W efekcie został zabity przez cywila, któremu chciał pomóc.

T-Bone był wysokim mężczyzną, charakteryzującym się umięśnionymi ramionami, dużym brzuchem i smukłymi nogami. Posiadał długie, czarne i kręcone włosy, szarą skórę, kanciastą twarz, która wyglądem przypominała czaszkę i długą szyję. Brakowało mu jednego zęba.

🗡 Bronie

T-Bone władał mieczem o nazwie Bambus. Jest to broń o idealnie prostym mieczu z ozdobną rękojeścią.

Techniki z których z korzystał w walce:

  • Promień Konta Prostego! Bon Soir (przerąBONE niebo) -
  • Ptasi Lot Konta Prostego! Taniec Bone-Odori (BONEstrualne ptaszysko) -

Jego ulubionym jedzeniem były dania wegańskie.

Pomaganie potrzebującym było jego największym hobby, a jego motto brzmiało: „sto dobrych uczynków dziennie, by wszystkim żyło się przyjemnie!”.