baby_5

Baby 5 jest żoną Sai'a, trzynastego dowódcy Morskiej Armii Happou. Dawniej pełniła rolę pokojówki i zabójczyni w pirackiej załodze Donquixote, gdzie była oficerem w armii Pica. Dysponuje mocą diabelskiego owocu typu paramecia - Broń-broniowocu.

Baby 5
baby5.jpg
wiek: 24 lata
diabelski owoc: Broń-broniowoc
pochodzenie: North Blue
debiut: Rozdział 682
status: żyje
wzrost: 181 cm
urodziny: 15 maja
grupa krwi: XF

Baby 5 jest żoną Sai'a, trzynastego dowódcy Morskiej Armii Happou. Dawniej pełniła rolę pokojówki i zabójczyni w pirackiej załodze Donquixote'a, gdzie była oficerem w armii Pica. Dysponuje mocą diabelskiego owocu typu paramecia - Broń-broniowocu - który pozwala jej zmieniać każdą części ciała w dowolną broń.

Baby 5 nosi klasyczny strój pokojówki, posiada długie czarne włosy, a w ustach trzyma zazwyczaj papierosa. Nie licząc mocy swojego diabelskiego owocu, nosi przy sobie cały arsenał różnych broni takich jak strzelba, katana, topór czy miotacz ognia.

Baby 5 wydaje się być bardzo emocjonalną osobą, której z trudem przychodzi panowanie nad swoimi uczuciami. Nie potrafi odmówić nikomu, co doprowadziło do tego, że jest gotowa pomóc, pożyczyć pieniądze, a nawet poślubić każdego kto ją o to poprosi.

Jako członek załogi jednego z Królewskich Wojowników Mórz wydaje się być dosyć silna. Posiada sporą wytrzymałość, jak i siłę fizyczną, gdyż jest w stanie unieść bronie większe od niej samej.

❦ Diabelski owoc

Baby 5 dysponuje mocą diabelskiego owocu typu paramecia - Broń-broniowocu - który umożliwia jej zmianę każdej części ciała w dowolną broń, w tym bomby i rakiety. Jej umiejętności doskonale sprawdzają się wykorzystywane w duecie, gdy na przykład zmienia się w olbrzymi miecz.

Techniki i ataki z których korzysta w walce:

  • Przemiana w broń - Baby 5 zmienia górną część swojego ciała w dowolną broń, przy czym jej oczy, gogle i usta pozostają w niezmienionej formie.
    • Dziewczyna-miecz - zmienia się w olbrzymi miecz, natomiast jej nogi służą jako rękojeść.
    • Dziewczyna-rakieta - zmienia się w olbrzymią rakietę. W tej formie jest w stanie kontrolować swój tor lotu, natomiast po uderzeniu w cel i eksplozji, może poskładać się z odłamków bez odnoszenia jakichkolwiek obrażeń.
    • Dziewczyna-rewolwer - zmienia się w olbrzymi pistolet, z którego jest w stanie strzelać seriami.
    • Dziewczyna-sierp - jej nogi zmieniają się w olbrzymie ostrze, natomiast ręce służą jako uchwyt.


🗡 Bronie

Baby 5 nosi ze sobą całą masę różnych broni, począwszy od mieczy, toporów, strzelb, dział, a kończąc na miotaczu ognia i olbrzymim karabin Gatlinga. Ze względu na moc swojego diabelskiego owocu, z większości z nich i tak nie korzysta.