boa_hancock

„Cesarzowa Piratów” Boa Hancock, znana również jako „Wężowa Księżniczka”, jest kapitanem pirackiej załogi Kuja i obecną władczynią plemienia Kuja na wyspie Amazon Lily, gdzie rządzi wraz ze swoimi siostrami, Boa Sandersonią i Boa Marigold. Dawniej była jedyną kobietą pośród Królewskich Wojowników Mórz.

Boa Hancock
hancock.jpg
wiek: 31 lat
diabelski owoc: Roz-rozkochowoc
nagroda: ฿ 1,659,000,000
pochodzenie: Calm Belt
debiut: Rozdział 516
status: żyje
wzrost: 191 cm
urodziny: 2 września

„Cesarzowa Piratów” Boa Hancock, znana również jako „Wężowa Księżniczka”, jest kapitanem pirackiej załogi Kuja i obecną władczynią plemienia Kuja na wyspie Amazon Lily, gdzie rządzi wraz ze swoimi siostrami, Boa Sandersonią i Boa Marigold. Dawniej była jedyną kobietą pośród Królewskich Wojowników Mórz. Posiada moc diabelskiego owocu typu paramecia - Roz-rozkochowocu.

hancock1.jpg Hancock uważana jest za najpiękniejszą kobietę na świecie. W porównaniu do swoich sióstr posiada proporcjonalną sylwetkę. Jest bardzo wysoka i szczupła, posiada długie, czarne włosy sięgające aż do taili. Hancock ma czarne oczy z długimi rzęsami i bladą cere.

Jak każda kobieta często zmienia swój stój. Kiedy poznajemy ją po raz pierwszy, miała na sobie czerwoną bluzkę z głębokim dekoltem i luźną spódnicę upiętą z jednego płata tkaniny, która eksponowała jej długie nogi na czerwonych wysokich obcasach. Na plecach nosiła białą pelerynę.

Na plecach posiada, tak samo jak jej siostry, znak niewolnika Niebiańskich Smoków. Jest bardzo wyczulana na jego punkcie i każdy kto zobaczy ten symbol, zostaje zamieniony w kamień, aby tajemnica nie wyszła na jaw. Dlatego wraz z siostrami wymyśliła kłamstwo, że na plecach posiadają pary oczu gorgony, których klątwa skamienia wszystkich, którzy na nie spojrzą.

❦ Diabelski owoc

Hancock włada mocą diabelskiego owocu typu paramecia - Roz-rozkochowocu.

Techniki z których korzysta w walce:

  • Roz-rozkochujący Promień -
  • Pistoletowy Całus -