kozuki_momonosuke

Kozuki Momonosuke jest obecnym szogunem w kraju Wano. Jest on synem Kozuki Odena i wnukiem byłego szoguna Kozuki Sukiyaki. Momonosuke urodził się 28 lat temu w czasie gdy jego ojciec Oden i matka Toki podróżowali wraz z załogą piratów Białobrodego.

Kozuki Momonosuke
momonosuke2.jpg
wiek: 8 lat
diabelski owoc: Sztuczny diabelski owoc
pochodzenie: Wano
debiut: Rozdział 684
status: żyje

Kozuki Momonosuke jest obecnym szogunem w kraju Wano.

Jest on synem Kozuki Odena i wnukiem byłego szoguna Kozuki Sukiyaki. Momonosuke urodził się 28 lat temu w czasie gdy jego ojciec Oden i matka Toki podróżowali wraz z załogą piratów Białobrodego.

W swojej ludzkiej postaci, wygląda on jak typowy samuraj ze starożytnej Japonii, z włosami związanymi w kok. Jako smok jest bardzo podobny do smoka chińskiego. W tej postaci jego ciało i łuski są różowe, a jego rogi i grzbiet są koloru złotego.

❦ Diabelski owoc

Momonosuke zjadł sztuczny diabelski owoc typu Zoan stworzony przez doktora Vegapunka. Owoc uznawany był za porażkę, pozwolił on jednak przemieniać się w wężowego smoka. Momonosuke na początku nie do końca zdaje sobie sprawę ze swoich nowych mocy, nie wie na przykład, że może się dowolnie przemieniać do ludzkiej postaci.

momonosuke1.jpg