lunarianie

Lunarianie są rasą podobną do ludzi, potrafiącą wykrzesać ze swojego ciała ogień. Dawniej zamieszkiwali oni na szycie Red Line. Obecnie rasa ta uważana jest za wymarłą, a King który starał się ukryć przed światem swoją tożsamość, jest jej jedynym znanym obecnie przedstawicielem.

Doktor Vegapunk, w czasie gdy King został schwytany i uwięziony przez marynarkę wojskową na wyspie Punk Hazard, pobrał od niego czynnik dziedziczenia. Dzięki niemu udało mu się stworzyć nową generacje modeli pacifistów, które nazywane zostały serafinami.

W dużej mierze wyglądem przypominają ludzi, posiadają jednak kilka charakterystycznych cech typowych tylko dla tej rasy. Są to duże, czarne skrzydła na plecach, białe włosy i brązowa skóra. Ponadto przez większość czasu, w górnej części ich pleców, unosi się ogień, którym są w stanie dowolnie manipulować.

Postać: Wiek: Wzrost: Plemię: Pochodzenie: Powiązania: Debiut: Status: Płeć:
King 47 6,13 m - Grand Line Piracka załoga Bestii Rozdział 925 żyje M


Lunaria w języku łacińskim oznacza księżycowy. Co ciekawe rasy zamieszkujące Podniebne Wyspy, również posiadają skrzydła na plecach, a geneza ich pochodzenia wywodzi się z Księżyca. Jak dotąd nie wiadomo jednak, czy coś je łączył z rasą lunarian.