daz_bones

Daz Bones, znany również jako Mr. 1, jest byłym łowcą nagród, który dawniej należał do organizacji Baroque Works. Zajmował tam stanowisko najwyższego agenta oficera i podlegał jedynie pod Sir Crocodila. Po wydarzeniach w Alabaście, został schwytany przez marynarkę i osadzony w więzieniu Impel Down.

Daz Bones
Daz Bonez
dazbones.jpg
wiek: 31 lat
diabelski owoc: Ciach-ciachowoc
nagroda: ฿ 75,000,000
pochodzenie: West Blue
debiut: Rozdział 160
status: żyje
wzrost: 212 cm
urodziny: 1 stycznia
grupa krwi: F

Daz Bones, znany również jako Mr. 1, jest byłym łowcą nagród, który dawniej należał do organizacji Baroque Works. Zajmował tam stanowisko najwyższego agenta oficera i podlegał jedynie pod Sir Crocodila. Po wydarzeniach w Alabaście, został schwytany przez marynarkę i osadzony w więzieniu Impel Down, z którego udało mu się uciec dzięki zamieszaniu wywołanemu przez Monkey D. Luffy'ego. Przez dwa lata podróżował wraz z Crocodile'm po Nowym Świecie, a obecnie należy do organizacji Cross Guild. Posiada moc diabelskiego owocu typu paramecia - Ciach-ciachowocu - który pozwala mu zmieniać dowolną część ciała w stalowe ostrza.

dazbones1.jpg

Daz jest wysokim mężczyzną, o mocno umięśnionej sylwetce i opalonej skórze. Charakteryzuje się długimi rękoma, a także bardzo długimi i chudymi palcami. Posiada bardzo krótko okoloną głowę, długą monobrew nad oczami i duże usta. Na klatce piersiowej posiada wytatuowany japoński symbol cyfry jeden.

W Alabaście nosił ciemny płaszcz bez rękawów, zakończony złotymi krawędziami z białymi elementami z przodu, luźne szare spodnie i beżową szarfę wokół pasa. Wokół łydek posiadał owinięte bandaże.

W trakcie pobytu w więzieniu Impel Down, nad jego prawym okiem pojawiła się blizna.

Po przeskoku w czasie nosił czarny garnitur.

Jego marzeniem było zostanie super bohaterem.

Jego ulubionym posiłkiem jest surowa szynka i yerba mate, a najmniej przepada za grillowaną wołowiną.